DB Teknoloji müşterilerine üç farklı hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz sayesinde hem daha hızlı hem de daha güvenli bir ortamda çalışma imkanı bulacaksınız.

Danışmanlık

Veritabanı teknik destek ve danışmanlık hizmetlerimiz, kendi bünyenizde uzman bir eleman bulundurmanıza alternatif, düşük maaliyetli fakat çok akıllıca bir çözümdür.

Distribütörlük

DB Teknoloji, Oracle veritabanı replikasyonu konusunda lider Avisit firmasının ve PostgreSQL veritabanı geliştiricisi EnterpriseDB firmalarının distribütörüdür.

Stand-by

Stand-by server hizmetleri, replikasyon özelliği kullanılarak ikinci bir sunucunun hazır beklemesi için gereken teknik destek, danışmalık hizmeti ve gerekebilecek lisansları içerir.

Afet Yönetimi

Afet yönetimi hizmetimiz, veritabanınızdaki bilgilerin akşamkarı iki farklı şehirde yedeklenmesidir ve olabilecek bir doğal afet veya kullanıcı hatası durumunda veri güvenliği sağlar.

Yatırımlar

DB Teknoloji, bilişim konusunda faaliyet gösteren farklı konulara yatırım yapmış ve yeni fırsatlara açık bir firmadır. ringpara ve afetyonetimi yatırım yaptığımız iki farklı iş koludur.

İletişim

Tel: (0216) 537 8400
Fax: (0216) 537 8416
Adres: Saray Mh. Küçüksu Cd. Antasya Rezidans 64/A Kat: 2 Daire: 27, Ümraniye, İstanbul
info@dbteknoloji.com